fbpx

Zamówienia: tel: 730-873-440
tel: 730-873-441
e-mail: gutbet@op.pl

Oferta

 

Szamba jednokomorowe

   

            Firma GUTBET od 10 lat dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości rozwiązań. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie.

Jedną z naszych sztandarowych propozycji, dostępnych w proponowanej przez nas ofercie stanowią szamba betonowe jednokomorowe. Tego typu rozwiązanie idealnie nadaje się dla osób indywidualnych lub małych firm.

Nasi Klienci nie muszą obawiać się o transport czy montaż. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że zamówiony zbiornik zostanie sprawnie zamontowany przez najlepszych fachowców.

Oferowane przez nas szamba betonowe jednokomorowe dowozimy na terenie całego kraju. Posiadamy wszelkie niezbędne atesty oraz aprobaty, potwierdzające najwyższą jakość naszych usług.

   

 

  • PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO I NIE ZAWIERAJĄ KOSZTÓW TRANSPORTU
  • W CELU UZYSKANIA WYCENY PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO LUB KONTAKT TELEFONICZNY

 

 

 Szamba dwukomorowe

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo szamba betonowe dwukomorowe monolityczne oraz wielokomorowe  łączone. Tego typu zbiorniki charakteryzują się większą powierzchnią, dzięki czemu jest to propozycja idealna dla właścicieli firm, deweloperów, a także dla osób prywatnych, będących właścicielami domów wielorodzinnych.

Wszystkie proponowane przez nas zbiorniki wykonane są z wysokiej  jakości betonu, zapewniającego trwałość na długie lata.

Podczas rozwoju naszej firmy, nawiązaliśmy współpracę z szeregiem zaufanych przedsiębiorstw z różnych branż. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie dostarczyć w określone miejsce zbiornik o każdych gabarytach. Ponadto, zagwarantujemy również montaż w przygotowanym wykopie.

 

 

 

  • PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO I NIE ZAWIERAJĄ KOSZTÓW TRANSPORTU
  • W CELU UZYSKANIA WYCENY PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO LUB KONTAKT TELEFONICZNY

 

             Pozostałe prefabrykaty betonowe

 

kinemaster for pc kinemaster kinemaster download